Вітаємо наших студентів із черговою перемогою в Міжнародному конкурсі!

Щиро вітаємо студентку ІІ курсу факультету низькотемпературної техніки і технології Тетяну Жердецьку, яка посіла І місце в обласному етапі VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка, та студентку ІІІ курсу факультету технології вина та нанобіотехнологій Ларису Маркевич, яка посіла ІІ місце в обласному етапі і ІІ місце у фіналі VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка!

На фото наші переможці – Л. Маркевич (ліворуч) і Т. Жердецька (праворуч) та член журі конкурсу, канд. філол. наук С. В. Дмитрієв.