Вітаємо студентів ОНАХТ з перемогою в обласному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка!

10 грудня 2016 року відбувся ІІІ (ІІ) обласний етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, проведений Одеським обласним інститутом удосконалення вчителів за підтримки Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації на базі Одеської загальноосвітньої школи № 1 І-ІІІ ступенів.

У Конкурсі взяли участь 32 студенти вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Нашу академію представляли студенти Жердецька Тетяна (3 курс, факультет НТТ), Курдасова Надія (2 курс, факультет ЕБіК) та Свінціцький Ростислав (2 курс, факультет ІТХРГіТБ), які вибороли І, ІІ та ІІІ місця відповідно.

Завдання Конкурсу дали можливість його учасникам проявити багатогранність творчого мислення, високий рівень мовної культури, любов до рідного краю, рідної мови, знання творчої спадщини Великого Кобзаря, а також духовних цінностей українського народу, які сприяють об’єднанню націй, формують почуття патріотизму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Шевченко.